İçeriğe geç

Göbün

Göbün Koyu Transfer

Dalaman Havalimanı Göbün Koyu Özel Vip Transfer Hizmeti

Göbün Koyu Transfer

KOYU
Göbün Koyu tarihi ve doğa dokusuyla ziyaret edilmesi gereken koylardan birisi. Bizans döneminden kalan tarihi kalıntılara, Kral mezarlarına rastlayacağınız ada açık hava müzesi niteliğinde.

Koy geceleme için uygun ve korunaklı. Göbün Koyu’ nda bulunan restaurant’ ın iskelesine tonoz sistemi sayesinde demir atmadan yanaşabilirsiniz.

Darboğaz’dan Karanlıkiçi’ne girdiğinizde, güneyinizde saklanır Göbün koyu. Domuz adasının güneyinde, girişi epeyce dar, çevresi çam ve zeytin ağaçlarıyla kaplı uzunca bir koydur.

Göcek koylarının en korunaklısıdır. Her havaya kapalı koy, aynı zamanda bir kış limanıdır.Korunaklı ama küçük ve dar olan bu koya iki yüksek tepenin arasından girilir.

Zaten koyun girişi dikkatli bakılmazsa uzaktan belli olmaz.Girişten itibaren derinlik düşer. Liman içi ortalama derinlik 5-7 metre arasıdır. Koyun batı tarafı tamamen sığlıktır.

Bu sığlığın altında su altı antik kalıntılar bulunur. SİT alanı içerisinde bulunan ve yerleşimin yasak olduğu Göbün’de denizin içindeki kalıntıların bir kısmının geç Bizans dönemine bir kısmının ise Rum evleri olduğu belirtiliyor. Dar limanda Demirde kalınacak tek yer, girişte sancakta kalan tepenin iç kısmıdır.

Burada küçük bir rıhtım bulunur. Göbün Koyu’nda ufak bir restaurant da bulunur, hemen girişinin karşı tarafındadır. Bu lokantanın, önünde ve girişin iskele tarafında uzun iskeleleri vardır. Bu iskelelerin, doğusunda bulunanın arkasında eski bir rıhtım vardır.

Bu rıhtımın sığlığı ve taşları, ahşap iskelenin önlerine kadar uzanır ve baştan kara girmekte fayda vardır. Tesiste, deniz kenarında bir erkek berberi de vardır.

Göcek Yaşamı

Cihan’ın “Barber-Oil Massage” dükkanında dilerseniz saçlarınıza şekil verdirebilir ya da yağlı masaj yaptırabilirsiniz.

Berber dükkanına uğrayıp da memnun kalmayan yok. Hatta dükkanın ünlülerin de görüşlerini yazdıkları bir defter de bulunuyor. Koyda su sporları servisi de verilir. Koy, zeytin ve çam ağaçları ile çevrilidir.

Batı kıyısında, koyun uç noktasında karaya çıkanlar, kaya mezarları ve antik kalıntılarla karşılaşacaklardır. Sahilden tepelere ulaşan küçük patika ile, Türk bayrağının bulunduğu tepeye 20 dakikalık tırmanışın ardından muhteşem manzaraya tanık olabilirsiniz.

Yakınında bulunan Sarsala koyu, Dalaman’a karayolu ile bağlantılıdır.

Dalaman havalimanında sizleri karşılayıp yenilenen araç filomuz ve kaliteli servisimizle Göbün Koyuna en güvenilir şekilde transferinizi sağlıyoruz.

 • Kaliteli ve uygun fiyatlarımızla sizlerin Göbün Koyuna transferinizi sağlıyoruz.
 • Dalaman Havalimanında martı transfer tabelası ile  sizleri karsılayıp uygun fiyatlarla Göbün transferinizi  sağlamaktayız.
 • Ekonomik fiyatlarla siz değerli misafirlerimizin Göbün Koyu transferlerini sağlıyoruz.
 • Sizleri dalaman havalimanında terminal çıkış kapısında isminizin yazılı olduğu board la karşılayıp Göbün e  konforlu bir şekilde transferinizi sağlıyoruz.
 • Göbün Koyu transferinizi güvenilir ve kaliteli bir şekilde en uygun fiyatlarla sağlıyoruz..
 • Dalaman Havalimanından Göbün ‘ e  hiçbir bekleme  yapmadan hızlı bir şekilde direk gidecek olduğunuz konuma ulaşım sağlayabilmek için  Havaalanı özel transfer hizmetlerini kullanmanız gerekmektedir.
 • Dalaman Havaalanı  Göbün Koyu arası  en kolay ulaşım hizmetleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz
 • Göbün Koyu ulaşım hizmetleri için  web sitemizi ziyaret ederek ister online rezervasyon yapabilir isterseniz  05312380300 nolu  operasyon numaramızı arayarak hızlı rezervasyon yapabilirsiniz.
 • Göcek Göbün Koyu ekonomik transfer hizmetlerimizi yeni model özel vıp araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.
 • Dalaman Göbün Koyu  arası en uygun bütçeli transfer hizmetleri için  web sitemizden veya operasyonumuzu arayarak 7/24 online rezervasyon yapabilirsiniz.
 • Göbün Koyu Dalaman havalimanı transferi hakkında aklınıza takılan sorularınız için 7/24 ulaşabileceğiz operasyon numaralarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı  Göbün  Koyu  arası transferlerinizde bebekleriniz için mutlaka firmamızdan rezervasyon işlemi sırasında ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster not aldırarak güvenli bir şekilde ulaşım işlemenizi gerçekleştirmiş olursunuz.
 • Deneyimli Profesyonel ekibimiz sayesinde istediğiniz noktaya en rahat ve konforlu ulaşım dışında hem güvenli hem de ekonomik fiyatlarla Dalaman Havalimanı Göbün Koyu transfer hizmetlerimizi deneyebilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı Göbün  Koyu  ulaşımınız için web sayfamızı ziyaret  ederek güncel fiyatlarımıza  bakabilirsiniz. www.dalamanhavalimanıtransfer.com
 • Dalaman Havalimanı Göbün Koyu  arası transferlerinizi ekonomik,konforlu ve güvenilir bir şekilde saglıyoruz.Dalaman Havalimanı  Göbün Koyu  ulaşımlarınız bizim için önemlidir uçuş geçikmeli halinde bile  kaptanlarımız  sizin isminizin yazılı olduğu tabelayla karşılıyacaktır çünkü biz Martı transfer ekibi olarak vermiş olduğunuz bilgileri anlık olarak takip etmekteyiz.
 • Dalaman Havalimanı Göbün Koyu   ulaşımlarınız  ekonomik hizmet için MARTI TRANSFER hizmeti almak  istiyoranız şirktimiz sizlere bütün imkanları sunmaktadır tatilinize keyifli  başlamak için bizi tercih edebilirsiniz.
 • Göbün Koyu   Dalaman Havaalanı  arası yapacağınız yolculuk için rahat bir hizmet sunmak isteriz .Tabikide bebekli   aileride unutmadık ,Üçretsiz  BEBEK KOLTUĞU , YÜKSELTİCİ  gibi  rahat ve sorunsuz bir yolculuk geçirmenizi
 • Dalaman Havalimanı  Göbün Koyu ulaşım için  aklınaza takılan sorularnız var ise operasyonumuzu arayak bilgi alabiliriniz
 • Göbün Koyu  Dalaman havaalanı ulaşımlarında siz değerli misafirlerimizi otelinizden veya villanızdan kaptanlarımız  her hangi bir olumsuzluğa karşı rezervasyon  saatin’den yarım saat önce beklemektedir.
 • Dalaman havalinanı Göbün Koyu  ulaşımlarında siz değerli misafirlerimiz Martı travel ailesi olarak bizim için önemlisiniz araçlarız temiz, ve  bakımlı , klimalı, koltuk sigortası taşımacılık belgelerine sahiptir.
 • Göbün Koyu  Dalaman Havaalanı arası ulaşımlarınız da  hizmet kalitesi  en üst seviyede tutmak  birinci önceliğimiz Martı transfer rezervasyonlarınızı sitemiz üzerinden  online gerçekleştirebilir  araçta nakit ödeme yapalirsiniz.
 • Göbün Koyu  Dalaman havalimanı ulaşımınızda   siz misafirlerimizle  bir aile olma mutluluğu içerisindeyiz havalimanına  gitmeden önce şirketimiz bünyesinde  çay , kahve    ikramı  sunmak isteriz .
 • Dalaman Havaalanı Göbün Koyu ulaşımlarınızı  çok rahat bir şekilde geçirmek istermisiniz ?  bunun için  biz sizleri düşünerek araçları  hızlı kullanmayan direksiyon hakimiyeti iyi  kaliteli kaptanlarla yolculuk  yapmanızı isteriz.
 •  Dalaman Havalimanı Göbün Koyu  arası ulaşımda Martı transfer olarak (vip, lüxs, ekonomik araç seçenekleriyle  , iş yerinize, evinize, yada kalacağınız otele  kadar en kaliteli ulaşım hizmeti  ile ulaşımlarınızı gerçekleştirmekteyiz.
 •  Dalaman’dan Göbün Koyu gitmek istediğiniz zaman     en güvenilir en ekonomik transfer hizmetine Martı transferi kullanarak sahip olursunuz.
 •  Dalaman Havalimanı Göbün Koyu  ulaşım  bazı durumlarda havalimanına oldukça geç saatlerde gelmeniz mümkün  olabilir her  saatte 7/24 hizmet veren doğru firmanın   sizin için hem planlaması  hemde sonuçları çok uygun bir durumu ortaya koymaktadır ve böylelikle daha  az zamanda  güvenli yolculuk için aldığınız kararın ne kadar isabetli  olduğunu görebilirsiniz.
 • Tatile çıkan ya da iş için Dalaman’a gelen yolcular, konaklayacakları yere rahat ve konforlu şekilde ulaşmak ister. Taksi ya da Havaş hizmetini kullanmak istemeyen birçok kişi Dalaman havalimanı Göcek Göbün Koyu  özel vip  transfer hizmetinden yararlanarak güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti almaktadır.
 • Dalaman Havalimanı Göbün Koyu   ulaşımlarında  sizlerin rahat bir yolculuk geçirmeniz için  bakımlı ve  tertemiz  araçlarımızla güzel ve konforlu bir şekilde   sağlamaktayız
 • Göcek Göbün Koyu  tatil planlaması yaptığınızda Dalaman Havalimanı indiğimizde gidecek oldumuz bölgeye nasıl gideriz die soru işareti olmasın aklınızda  sizlere bir telefon kadar yakınız aramanız yeterli olacaktır .
 • Dalaman Havaalanı  Göcek Göbün Koyu   arası ulaşımlarınızda  bizler sizlere en güzel hizmetleri sunmaya devam ediyoruz  Yenilenen araçlarımızla daha konforlu hizmet siz değerli misafirlerimizi  bekliyor.Göbün Koyu  Dalaman Havalimanı arası ulaşımlarınızı   daha ekonomik hale getirmek istermisiniz  ?  yapmanız gereken tek şey online  rezervasyon  yaparak  yada GSM numaralarını arayarak bilgi alabilirsiniz.Dalaman Havalimanı Göcek Göbün Koyu  arası ulaşımlarınızda  Martı transfer ‘ in sizlere daha iyi hizmet  verebilmek için  sağlamış olduğu  hizmetler arasında  yenilenen yeni araç filosu  ile daha ekonomik    konforlu  ve keyifli  bir yolculuk  için buradayızGöcek Göbün Koyu  tatili için tercih ettiğiniz güzel bir bölge  Göbün Koyu ‘a nasıl ulaşım sağlayabiliriz diye  soru işareti olmasın aklınızda   bizler sizler için hazırız  Göbün Koyu Dalaman Havalimanı yada  Dalaman Havalimanı Göbün Koyu   ulaşımlarınızı 7/24 sağlamaktayız.Göbün Koyu  transferlerinizi gönül rahatlığıyla  VİP,  VİTO  , size özel TAKSİ  hizmetlerimizle  ailenizle  güvenli bir şekilde  Martı Transfer eğitim almış kaptanlarıyla  size hizmet vermeye hazır.
 • Dalaman Havalimanı  Göbün koyu  arası ulaşımlarınızda  sıkça  sorulan sorular arasında nasıl  ulaşım sağlayabilirim  bizler sizleri düşünerek   daha uygun  bütçeli transfer hizmetleri  sunuyoruz siz misafirlerimiz’in  tatilinizin tadını çıkarmak  kalıyor.
 • Dalaman havaalanı Göbün koyu  transferlerimiz sorunsuz bir şekilde    doğru araçlarla  konfor veya güven gibi  benzersiz ortak noktalara varmak bizim için siz değerli misafirlerimizin  memnuniyeti önceliğimiz
 • Göbün Koyu    Dalaman Havalimanı ulaşımlarınızda  sağlığınız bizim için önem taşımakta araç temizliği  önemli  heleki şu dönemde   bütün araçlarımız desenfektan yapılarak sizlere  hizmet vermeye hazır.
 • Dalaman Göbün Koyu Transfer hizmeti alırken konforlu ve güvenli bir seyehat geçirmeniz için araçlarımız 7/24 araç takip sisteminden takip edilerek hız kontrolleri sağlanmaktadır
 • Firmamızın sağlamış olduğu Dalaman Havalimanı Göbün Koyu ulaşım hizmetleri gidecek olduğunuz konuma herhangi bir bekleme yapmadan güvenli ve hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Göbün Koyu Ulaşım ücretlerini web sitemiz üzerinde inceleyerek herhangi bir ön ödeme yapmadan web sitemiz üzerinden veya 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonumuzu arayarak hızlı rezervasyon yapabilirsiniz.
 • Dalaman taksi transferiniz Hem kalite hem ekonomik olmalı, hizmet veren ekip konusunda uzman ve deneyimli kişilerden oluşmalıdır.Göcek Göbün Koyu taksi Transfer hizmetiyle alabilirsiniz.
 • Hem ekonomik fiyatlarla Göbün Koyu Dalaman Havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmış olursunuz hem de rahat ve konforlu şekilde istediğiniz noktaya ulaşırsınız.
 • Dalaman havalimanı Göbün Koyu transfer hizmeti alırken transfer hizmeti alacağınız firmanın tüm yetki belgelerine sahip olması gerekmektedir.
 • Otelden havaalanına ve aynı şekilde havaalanından otele ya da konaklama yapacağınız yere gitmek için Dalaman havalimanı Göcek Göbün Koyu Ulaşım hizmetini kullanabilirsiniz.
 • Ülkemizin en gözde turizm beldelerinden biri olan ve birçok yerli yabancı turist akınına uğrayan Dalaman’da havalimanı transferlerinden Dalaman havaalanı Göcek Göbün Koyu taksi transfer hizmetlerini kullanarak yararlanabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı Göbün Koyu özel Ulaşım hizmetinden yararlanarak hem bütçenize uygun fiyatlarla transfer hizmetinden yararlanır hem de alacağınız vip hizmet sayesinde en rahat ve konforlu transfer hizmetini yaşamış olursunuz.
 • İsterseniz Lux binek araçlarımız isterseniz Ultra minibüs ya da Ultra vip vito araçları ile Dalaman havalimanı Göbün Koyu Luxury Transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz.
 • Kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösterdiğimiz Dalaman havalimanı Göbün Koyu Vip transfer hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey web sitemizden 7/24 online rezervasyon hizmeti alarak yararlanabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Göbün Koyu vip ulaşım hizmetlerimiz hakkında web sitemizden veya operasyonumuzu arayarak 7 /24 bilgi alabilirsiniz.
 • Havalimanı Göbün Koyu Transfer ücretlerimizi web sitemizden inceleyerek 7 /24 Rezervasyon yapabilirsiniz.
 • Konforlu ve rahat edeceğiniz transfer hizmetini Dalaman Havalimanı Transfer hizmetiyle alabilirsiniz.
 • Alacağınız Dalaman Havaalanı  Göbün Koyu özel vip Transfer hizmeti sayesinde hem bütçenize uygun transfer hizmetinden yararlanır hem de konforlu ulaşım araçlarımızla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 • Dalaman Göbün Koyu Transfer Hizmeti ile Havalimanında herhangi bir bekleme yapmadan direk gidecek olduğunuz konuma güvenli konforlu ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz.
 • Göbün Koyu  Dalaman Havalimanı Transferlerimizde herhangi bir bekleme yapmadan konforlu güvenli ve rahat bir şekilde ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
 • 7/24 müşteri hizmetlerimizden rezervasyon yaptırarak istediğiniz araç ile rezervasyon işlemlerinizi online gerçekleştirerek rahatlıkla Göbün Koyu Özel Ulaşım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
 • Havalimanında uçaktan indikten sonra konaklama yerine gitmek için Dalaman Havalimanı Özel transfer hizmetlerinden yararlanarak hızlı güvenli konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Tatilini rahat ve konforlu geçirmek isteyen her insan özellikle havalimanından konaklayacakları yere daha avantajlı ve güvenli şekilde gitmek için Havalimanı Göbün Koyu transfer hizmetlerini Kullanabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Özel Transfer Hizmetleri ile havalimanından herhangi bir bekleme yapmadan direk gidecek olduğunuz konuma güvenli konforlu ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz.
 • Göbün Koyu taxi ulaşım hizmetleri ile gidecek olduğunuz konuma hızlı güvenli ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz.
 • Göcek Göbün Koyu transferlerinizde 7/24 havalimanı transfer hizmetlerimizden yararlanarak gidecek olduğunuz konum güvenli,konforlu havalimanı vip transfer hizmeti alabilirsiniz.
 • Dalaman transfer ödemelerinizi isteğinize bağlı olarak araçta nakit veya banka havalesi ile kolay, hızlı ve güvenli ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı’ndan Göbün Koyu’na nasıl gidebilirim ? sorunuza yanıt olarak havalimanından hızlı bir şekilde ulaşım sağlamak istiyorsanız özel transfer hizmetimizden yararlanmanız gerekmektedir.
 • Göbün Koyu özel transferlerinizde uzman ekibimizden 7/24 destek alabilir güvenli bir şekilde rezervasyonlarınızı yaptırarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Hemen Ara : 0 541 957 77 78