Dalaman Havalimanı Transferi

Hotel Aphrodite Transferi

Bozburun Hotel Aphrodite Transfer Ücretleri

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

200 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

270 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

360 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

300 TL

Rezervasyon

Bozburun Hotel Aphrodite Taksi Transfer

  • Dalaman Havalimanı Bozburun Hotel Aphrodite Transfer 153 km olup Dalaman Havalimanı Bozburun  Hotel Aphrodite transferiniz 2 saat 33 dk sürmektedir.
  • Web Sitemizden yapmış olduğunuz Dalaman Havaalanı Bozburun Hotel Aphrodite Transfer rezervasyonlarınız tarafımızdan ulaştıktan sonra operasyonumuz tarafından incelenerek Tarafınıza Bozburun Hotel Aphrodite transferi için en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
  •  Dalaman Bozburun Aphrodite Otel taksi transfer hizmetlerimizi ulaştırma bakanlığından almış olduğumuz A1,D2 ve TÜRSAB belgeli araçlarımızla yapmaktayız.
  • Dalaman Havalimanı Bozburun Hotel Aphrodite taksi ulaşım rezervasyonlarınızı  herhangi bir saat sınırlaması olmaksızın 7/24 arayarak veya web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak Online Bozburun Aphrodite Otel özel taksi transfer rezervasyonu yaptırabilirsiniz.
  • Dalaman Havaalanından Bozburun Aphrodite Hotel ‘e ulaşabilmek için Dalaman Havalimanı taksi firmalarını kullanmanız gerekiyor.Dalaman – Bozburun arası servis veya paylaşımlı transfer hizmetleri yoktur.Dalaman Havalimanı Bozburun Aphrodite Otel’e ulaşımlarınız Dalaman -bozburun arası özel taksi transfer hizmetleriyle gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bozburun Hotel Aphrodite Dalaman Havaalanı Özel taksi transferiniz için otelinizden saat kaçta alınmanız gerektiğini operasyonumuzu arayıp uçak kalkış saatinizi vererek Bozburun Hotel Aphrodite Dalaman Havalimanı transfer saatinizi öğrenebilirsiniz.
  • Dalaman Bozburun Aphrodite Otel taksi transfer ücretleri veya Bozburun Hotel Aphrodite Dalaman Taksi Transfer fiyatlarına OTOPARK ve KDV dahildir.
  • Dalaman Havaalimanı Bozburun Aphrodite Otel özel transfer hizmetlerimizi siz değerli misafirlerimize en lüks en modern en kaliteli bozburun transfer hizmeti sağlayabilmek için 2015 -2016 model özel vip araçlarımızla hizmet sağlıyoruz.

*** Dalaman Havalimanı Transferlerinize yılbaşına özel kampanya.31 Aralık 2017 tarihine kadar olan tüm dalaman havaalanı transferi rezervasyonunuzda %15  indirim ***

7/24 Canlı Destek 

7/24 Rezervasyon

       7/24 Hizmet

 > 0531 238 0300

 > 0541 957 7778