Dalaman Havalimanı Transferi

BOZBURUN TRANSFER

Bozburun Transfer Ücretleri

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

210 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

300 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

400 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

350 TL

 Rezervasyon

Bozburun Transferi

 • Dalaman Havalimanı Bozburun Arası 140 km olup Dalaman Havaalanı Bozburun Transferiniz 2 saat 30 dk sürmektedir.
 • Dalaman Bozburun Taksi Transfer hizmetlerinden yararlanırken en önemli şey hem kaliteli hizmet almak hem de kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla almaktır.
 • Bozburun ‘ a tatil yapacak olan kişiler ya da iş için Bozburun’a gelen kişiler Dalaman Havaalanı Bozburun  Ucuz Transfer hizmetlerinden yararlanabilir.
 • Bozburun Transfer hizmetlerimizi siz değerli misafirlerimize kaliteli ,güvenilir bir Bozburun Ulaşımı sağlayabilmek  için 2015 – 2016 – model vip araçlarımızda hizmet vermekteyiz.
 • Dalaman Havalimanı Bozburun Transferlerinizde Sizleri Dalaman Havaalanı bireysel karşılamada İsminiz ve soy isminiz yazılı Martı Transfer tabelası ile Bozburun Taksi Transferinizi gerçekleştirmek üzere Güler yüzlü personellerimiz karşılıyor.
 • Dalaman Bozburun Transfer veya Dalaman Bozburun Ulaşımlarınızı Siz değerli misafirlerimize en güvenilir en konforlu Dalaman transfer hizmeti sunmak için Ulaştırma bakanlığından aldığımız A1 ,D2 ve TÜRSAB belgeli araçlarımızla yapmaktayız.
 • Bozburun Dalaman Havalimanı arası Transfer hizmetlerimizde Bozburun dan Dalaman Havaalanına gitmek üzere saat kaçta alınmanız gerektiğini öğrenmek için operasyonumuzu arayıp uçağınızın kalkış saatini vermeniz yeterlidir.
 • Dalaman Bozburun Taksi Transfer hizmetlerimiz Bozburun ‘daki tüm apart ,otellere,marinalara mevcuttur.Bunlardan Bazıları ; Bozburun Sabrinas Haus Transfer,Bozburun Caria Bel otel Taksi Transfer,Bozburun Yat marina transfer,bozburun dolphin otel transfer,bozburun  özel vip transfer hizmetleri gibi…
 • Bozburun Dalaman Transferi veya Bozburun Dalaman Havaalanı Ulaşımlarınızda  herhangi bir ön ödeme yapmadan web sitemizden veya operasyonumuzu arayarak Bozburun Dalaman Havalimanı Ulaşımınız için online  rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bozburun ‘a  gitmek için hangi transfer hizmetini kullanmalıyım?

 • Dalaman havaalanından Bozburun ‘a gitmek için birkaç yolunuz bulunmaktadır. Ya Dalaman Taksi ile ya da Havaş’ın servis otobüslerini kullanabilirsiniz. Ancak rahat ve konforlu şekilde istediğiniz noktaya ulaşmak istiyorsanız Dalaman Havaalanı Bozburun Ekonomik Transfer hizmetini tercih edebilirsiniz.

Ucuz Dalaman havaalanı  Bozburun Transfer hizmetine nasıl ulaşırım?

 • Dalaman Havaalanı transfer hizmetlerinde ekonomik fiyatlar her zaman önemlidir. Alacağınız Dalaman Havaalanı Bozburun Ucuz Transfer hizmetlerinde konfor ve rahatlığın yanında ekonomik fiyatları da bulursunuz.
 • Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, herhangi bir transfer probleminde çözüm odaklı çalışarak her zaman müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.
 • Kendini her zaman yenileyen, profesyonel ekip ile çalışan firmamız ile havaalanı transferlerini gerçekleştirdiğinizde rahat edersiniz..

*** Dalaman Havalimanı Transferlerinize yılbaşına özel kampanya.31 Aralık 2017 tarihine kadar olan tüm dalaman havaalanı transferi rezervasyonunuzda %15  indirim ***

7/24 Canlı Destek 

7/24 Rezervasyon

       7/24 Hizmet

 > 0531 238 0300

 > 0541 957 7778