Dalaman Havalimanı Transferi

TURUNÇ TRANSFER

Turunç Transfer Fiyatları

Dalaman havaalanından Marmaris Turunç’a gitmek istediğiniz zaman en güvenli ve ekonomik transfer hizmetini Dalaman Havalimanı Turunç Ucuz Transfer hizmetinden yararlanarak alabilirsiniz.Firmamızın 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak havalimanı transfer rezervasyonu yaptırabilir ve herhangi bir problemde uzman ekibimizle iletişime geçme imkanını sahip olursunuz.İstediğiniz her saatte  ve istediğiniz her bölgeye dalaman havalimanı  transfer hizmetimiz mevcuttur.www.dalamanhavalimanitransfer.com sitemizi ziyaret ederek profesyonel ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

160 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

250 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

350 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

290 TL

Rezervasyon

 Turunç Transferi

 • Dalaman havaalanı  Turunç arası 120 km olup  Dalaman Havalimanı Turunç transfer yolculuğunuz 2 saat 5 dk  sürmektedir.
 • Web sitemizden rezervasyon formunu  doldurarak yapmış olduğunu Dalaman Turunç taksi transfer rezervasyonlarınız tarafımıza ulaştıktan sonra operasyonumuz tarafından incenelerek tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
 • Turunç Dalaman Havalimanı özel transferlerinizde herhangi bir ek ücret ödemeden web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak veya operasyonumuzu arayarak online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Turunç Transferinizi  MARTI TRANSFER farkıyla ulaştırma bakanlığından alınan  TÜRSAB ,A1 ve D2 belgeli araçlarımızla yapmaktayız.
 • Turunç Dalaman Havaalanı transferlerinizde en ekonomik fiyatlara kaliteli transfer hizmetleri sağlıyoruz.
 • Turunç Transfer ücretlerine Otopark ve Kdv dahildir.
 • Dalaman Havalimanı Turunç ulaşım hizmetlerimizi 7 gün 24 saat istediğiniz her saatte ve istediğiniz yerden transfer hizmetleri sağlıyoruz.
 • Turunç Dalaman Havaalanı Ulaşımları  hakkında operasyonumuzu arayarak veya web sitemizden canlı destek yardımıyla 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Turunç taksi Ulaşımlarınızda dalaman havalimanı çıkış kapısında isminiz ve soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla güleryüzlü profesyonel ekibimiz sizleri karşılıyor ve transferinizi gerçekleştirmek üzere aracınıza yönlendiriyor.
 • Turunç Dalaman arası transfer ücretlerine OTOPARK ve KDV dahildir.
 • Turunç Dalaman Havalimanı ulaşım hizmetlerimizi  2015 -2016 model en yeni özel VIP araçlarımızla gerçekleştirmeyiz.
 • Siz değerli misafirlerimize en güveni en lüks en modern Turunç özel Ulaşım hizmetleri sağlayabilmek için firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 ve TÜRSAB belgeli araçlarımızla transfer hizmetleri sağlıyoruz.
 • Turunç Dalaman arası ulaşımlarınızda çocuklarınız için firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya  buster talebinde bulunabilirsiniz.
 • Dalaman ‘dan Turunca nasıl ulaşabilirim ?

Dalaman havalimanı’ndan Turunç’ a ulaşabilmek için Dalaman Havalimanı taksi transfer firmalarını kullanmanız gerekiyor.Turunç ‘tan Dalaman Havaalanına veya Dalaman ‘dan Turunca herhangi bir toplu servis taşımacılığı veya paylaşımlı transfer hizmetleri mevcuttur değildir.Dalaman turunç arası ulaşımınızı özel transfer hizmetleriyle gerçekleştirebilirsiniz.Dalaman Havaalanı Transfer firmaları arasında Martı Transfer öncü firmanız oluyor.Martı Transfer 15 yıllık tecrübeli birikimiyle en ekonomik fiyatlara kaliteli Dalaman transfer hizmetleri sağlamaktadır.

*** Dalaman turunç ulaşımlarınızda şok kampanya.1 Mayıs tarihine kadar dalaman havaalanı transferlerinizde %10 indirim ***

7/24 Canlı Destek 

7/24 Rezervasyon

       7/24 Hizmet

 > 0531 238 0300

 > 0541 957 7778