SELİMİYE TRANSFER

Selimiye Transfer Fiyatları

Dalaman havaalanından Marmaris Selimiye’ye gitmek istediğiniz zaman en güvenli ve ekonomik transfer hizmetini Dalaman Havalimanı Selimiye Ucuz Transfer hizmetinden yararlanarak alabilirsiniz.Firmamızın 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak havalimanı transfer rezervasyonu yaptırabilir ve herhangi bir problemde uzman ekibimizle iletişime geçme imkanını sahip olursunuz.İstediğiniz her saatte  ve istediğiniz her bölgeye dalaman havalimanı  transfer hizmetimiz mevcuttur.www.dalamanhavalimanitransfer.com sitemizi ziyaret ederek profesyonel ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

250 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

350 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

500 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

430 TL

 Rezervasyon

Selimiye Transferi

 

 • Dalaman Havaalanı Selimiye Arası 134 km olup Dalaman Havaalanı Selimiye Arası Transferiniz 2 Saat 5 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havalimanı Selimiye Transferlerinizde Herhangi bir ön ödeme yapmadan Dalaman Transfer web sitemizden Selimiye Transfer fiyatlarımızı inceleyeek Online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Selimiye Transfer Veya Selimiye Dalaman Arası Transfer ödemelerimizi nasıl yapabiliriz  diyorsanız ? Selimiye Özel Transfer Ücretinizi Gidecek olduğunuz konuma ulaştığınız zaman şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Selimiye Ulaşım Hizmetlerimizi A1,D2 VE TÜRSAB belgeli araçlarımızla Yapmaktayız.
 • Dalaman Havalimanı Selimiye Özel Transfer hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız. Web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak veya operasyonumuzu arayarak Selimiye taksi transfer rezervasyonu yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı’ndan Selimiye Gitmek için iş için veya tatil amaçlı gelen misafirlerin Dalaman Havalimanı Taksi Firmaları ile gitmeleri gerekiyor.Martı Transfer Dalaman Havaalanı Taksi firmaları arasında öncü firmadır.
 • Selimiye Dalaman Havaalanı Transferi veya Selimiye Dalaman Havalimanı Transferlerinizde herhangi bir gecikme yaşamamanız açısından Transfer saatinizde 15 dk öncesinde Aracınız sizi hazır bekliyor.
 • Dalaman Selimiye ulaşımlarınızı; Dalaman Selimiye ucuz transferi,Selimiye Dalaman  Transferi gibi çift yönlü olarak yapmaktayız.
 • Dalaman Selimiye arası transferlerinizde En ekonomik fiyatlara kaliteli Selimiye Özel vip transfer hizmeti için web sitemizi ziyaret ediniz.

Dalaman Havaalanı Selimiye  Transfer ücreti nasıl ödenmektedir?

Dalaman Havaalanı transfer hizmetlerinde en önemli konulardan biri ücret konusudur. Birçok Dalaman havaalanı transfer firması söylediği fiyattan daha fazla bütçe çıkararak yolcu mağdur edebilmektedir. Dalaman havaalanı taksi transfer hizmetlerinde yaptırmış olduğunuz rezervasyon ücretinden başka bir ücret ödemezsiniz. Dalaman Taksi transfer ücretini araç hizmetimizi kullanmaya başladığınızda rezervasyon formumuzda belirttiğiniz para birimi ile nakit ödeme imkanına sahip olursunuz.

 • Yerli ya da yabancı turist olsun Dalaman Havaalanı Selimiye Ekonomik Transfer hizmetini kullanarak ulaşmak istediğiniz noktaya en güvenli şekilde ulaşırsınız.
 • Yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan dalaman transfer firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde büyümüş ve birçok deneyim kazanmıştır.
 • Tüm çalışanlarımız profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. Alacağınız dalaman havaalanı taksi transferi hizmeti ile hem gitmek istediğiniz yere güvenli şekilde ulaşır hem de kaliteyi ve profesyonel hizmete ekonomik fiyatlarla ulaşmış olursunuz.

Dalaman Havaalanı transferinde alacağınız hizmetlerin kalitesi ve profesyonelliği çok önemlidir. Ulaşmak istediğiniz yere hem rahat ve konforlu hem de güvenli şekilde ulaşırsınız. Dalaman Transfer hizmetinden yararlanarak hem bütçenize uygun fiyatlarla transfer hizmetinden yararlanır hem de alacağınız vip hizmet sayesinde en rahat ve konforlu transfer hizmetini yaşamış olursunuz.

Gerek tatil amacı ile gerekse iş için Dalaman havaalanından Dalaman havalimanı transfer hizmetini kullanarak istediğiniz noktaya gidebilirsiniz.

Dalaman dan gidecek olduğunuz otelinize nasıl ulaşırım diyorsanız ekonomik fiyatlara kaliteli transfer hizmeti sağlayan Dalaman havaalanı ulaşım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı transferi,dalaman transfer,dalaman havaalanı transfer,göcek transfer,sarıgerme transfer,fethiye transfer,kaş transfer,kalkan transfer,

7/24 Canlı Destek 

7/24 Rezervasyon

       7/24 Hizmet

 > 0531 238 0300

 > 0541 957 7778 

 

1
Merhaba
Powered by