Dalaman Havalimanı Transferi

KAŞ TRANSFER

Kaş Transfer Fiyatları

Dalaman havaalanından Kaş’a gitmek istediğiniz zaman en güvenli ve ekonomik transfer hizmetini Dalaman Havalimanı Kaş Ucuz Transfer hizmetinden yararlanarak alabilirsiniz.Firmamızın 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak havalimanı transfer rezervasyonu yaptırabilir ve herhangi bir problemde uzman ekibimizle iletişime geçme imkanını sahip olursunuz.İstediğiniz her saatte  ve istediğiniz her bölgeye dalaman havalimanı  transfer hizmetimiz mevcuttur.www.dalamanhavalimanitransfer.com sitemizi ziyaret ederek profesyonel ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

210 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

300 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

430 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

350 TL

 Rezervasyon

Kaş Transfer

 • Dalaman Havaalanı Kaş 148 km olup Dalaman Havalimanı Kaş Tranferiniz 2 Saat 9 dk sürmektedir.
 • Dalaman Kaş Taksi Transferlerinizi sizlere en iyi hizmeti unabilmek için 2015-2016 model en lüks en modern vip araçlarımız Dalaman Havalimanı Transfer hizmeti sunuyoruz.
 • Dalaman Havaalanı Kaş Transferlerinizi siz değerli misafirlerimize en güvenilir en kaliteli en konforlu Dalaman Kaş Ucuz Transfer Hizmeti verebilmek için ulaştırma bakanlığından almış olduğumuz a1,d2 ve türsab belgeli araçlarımızla Kaş Transferinizi gerçekleştiriyoruz.
 • Dalaman Havalimanı Kaş Ulaşım Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız Dalaman Transfer sayfamızdan online Kaş Ulaşımı için rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Kaş Dalaman Havalimanı Ulaşımı veya Kaş Dalaman Havalimanı Transferlerinizde aklınıza takılan Kaş Dalaman Transferleri hakkındaki sorularınızı operasyonumuzu arayarak öğrenebilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı ‘ ndan Kaş’a  Gidebilmek için Dalaman Havaalanı Transfer firmalarını kullanmanız gerekiyor.Dalaman Havaalimanı Taksi Transfer firmaları arasın Martı Transfer Öncü firmalar arasında yer alıyor.
 • Dalaman Taksi Transferlerinizi Kaş Dalaman Transfer veya Dalaman Kaş Ulaşımı gibi çift yönlü olarak yapmaktayız.
 • Kaş Taksi Transferler hizmetlerimizi 7/24 sağlamaktayız.
 • Dalaman Havalimanı Kaş arası paylaşımlı Transfer hizmetlerimiz de mevcuttur; Fakat Kaş Paylaşımlı Transfer hizmetlerinde Dalaman Havalimanı ‘nda aracın dolması için beklemeniz gerekiyor.Fakat Dalaman Kaş özel transfer hizmetimizde herhangi bir bekleme yapmadan direkt olarak Kaş ‘a ulaşımınız sağlanıyor.

Dalaman Havalimanı araç transferi neden önemlidir?

 • Dalaman Havalimanından şehir merkezine, konaklama yerlerine ya da herhangi bir yere gidişte Dalaman havalimanı araç transferi çok önemlidir. Bir yerden bir yere gitmek, havalimanından istenilen yere zamanında ulaşmak, Dalaman havalimanında saatlerce araç kuyruğu beklememek adına Dalaman havalimanı araç transfer hizmeti önemlidir. Tatil beldelerinde bu durum oldukça yoğundur. Dalaman’da iseniz ve tatil yerlerine en kısa ve rahat yoldan ulaşmak istiyorsanız Dalaman havalimanı Kaş  taksi transfer hizmetini kullanabilirsiniz.

Dalaman Transfer araçlarında bebek/çocuk koltuğu var mıdır?

Dalaman Havalimanı Transfer hizmeti her zaman kişiyi memnun etmek, konforunu ve rahatını sağlayarak bir yerden bir yere ulaşmasını sağlamaktır. Dalaman havalimanından gitmek istediğiniz noktaya Dalaman havalimanı Kaş Taksi Transfer hizmetlerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Bunun için kalite ve profesyonelliğinden ödün vermeyen, yılların birikimini hizmetlerine yansıtan firmamızdan yararlanarak yapabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz araçlarımızda her türlü konfor ve güvenlik konusu sağlanmıştır.

Kaş Transfer Ödeme şekli nasıl yapılabilir?

 • Dalaman Havalimanı transfer hizmetlerinde ödeme şekli kişiler için önemlidir.
 • Özellikle bütçeye uygun ve kişilere ödeme kolaylığı sağlayan kredi kartı ve nakit olarak gerçekleştirilebilir.
 • Firmamızın uyguladığı fiyat politikası her zaman ekonomik ve bütçeye uygun şekildedir.
 • Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellik kapsamında Dalaman havaalanı transfer hizmetlerimizde otopark ve kdv fiyatlarımıza dahildir.

*** Dalaman Kaş ulaşımlarınızda şok kampanya.1 Mayıs tarihine kadar dalaman havaalanı transferlerinizde %10 indirim ***

7/24 Canlı Destek 

7/24 Rezervasyon

       7/24 Hizmet

 > 0531 238 0300

 > 0541 957 7778