Dalaman Havalimanı Transferi

Fethiye Transfer

Fethiye Transfer Ücretleri

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

110 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

140 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

150 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

170 TL

Rezervasyon

Fethiye  Transfer

 • Dalaman Havalimanı  Fethiye Transfer Yaklaşık Olarak 50 km olup Dalaman Fethiye Taksi transferiniz  47 dk sürmektedir.
 • Web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak yapmış olduğunuz Dalaman Havalimanı Fethiye Ucuz Transfer rezervasyonlarınız tarafımıza ulaştıktan sonra operasyonumuz tarafından incelenerek en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
 • Dalaman Havaalanı Fethiye Taksi transfer ücretlerine Otopark Ve KDV dahildir.
 • Fethiye Dalaman Havalimanı Transferi hakkında operasyonumuzu arayarak veya web sitemizden canlı destek yardımıyla  7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.
 • Fethiye Dalaman Havaalanı Ucuz Transfer hizmetlerimizi  en yeni  2015 -2016 model özel VIP araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.
 • Siz değerli misafirlerimize en kaliteli ve en güvenli Fethiye Dalaman Havalimanı Ucuz Ulaşım hizmetleri sağlayabilmek için firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 ve TÜRSAB belgeli araçlarımızla transfer hizmeti sağlamaktayız.
 • Firmamız Dalaman Havalimanına gelen misafirlere bölge otelleri ve tatil beldelerine kolay güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlamakta ve sizlere Dalaman’dan Fethiye’ye nasıl giderim endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada Dalaman Havaalanı Fethiye Ekonomik Taksi  Transfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz kaliteyi ve profesyonelliği bulur ayrıca ekonomik fiyatlarla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 • Web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak veya operasyonumuzu arayarak Fethiye Transfer rezervasyonlarınızı  herhangi bir ön ödeme yapmadan 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz.
 • Fethiye Dalaman Havalimanı ulaşımlarınızda en ekonomik fiyatlara kaliteli transfer hizmeti sağlıyoruz.
 • Dalaman Fethiye özel ulaşım hizmetlerimizi 7 gün 24 saat istediğiniz her saatte ve istediğiniz yerden transfer hizmeti sağlıyoruz.
 • Dalaman Havaalanı Fethiye Ulaşımlarınız için dalaman havaalanı çıkış kapısında güleryüzlü personellerimiz isminiz ve soy isminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla sizleri karşılıyor ve aracınıza yönlendiriyor.
 • Fethiye Dalaman Havalimanı Transferlerinizde çocuklarınız için firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talebinde bulunabilirsiniz.

Fethiye ‘ye  ulaşmak için hangi araçları kullanabilirim?

Tatile çıkmak isteyen ya da iş seyahati için bir yerden başka bir yere seyahat etmek zorunda olan kişiler için  transfer hizmetleri çok önemlidir. Böylece uçaktan indiklerinde varış noktalarına daha kolay ulaşır ve yol yorgunluğunu transfer araçlarının içinde atabilirler. Dalaman bölgesinde bulunuyor ve dalaman  transfer hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız Fethiye Taksi transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz.

*** Dalaman Havalimanı Transferlerinize yılbaşına özel kampanya.31 Aralık 2017 tarihine kadar olan tüm dalaman havaalanı transferi rezervasyonunuzda %15  indirim ***

7/24 Canlı Destek 

7/24 Rezervasyon

       7/24 Hizmet

 > 0531 238 0300

 > 0541 957 7778