Fethiye Transfer

 Fethiye Transfer Ücretleri

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

120 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

160 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

220 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

200 TL

dalaman havalimanı ucuz transfer,martı transfer

 Fethiye Taksi Transferi

 • Dalaman Havaalanı Fethiye Transfer yaklaşık olarak 60 km olup dalaman havalimanı Fethiye Transferiniz 45 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havalimanına indiğiniz zaman Fethiye ‘ye ulaşabilmek için Havaş otobüsleri veya Dalaman Havalimanı Transfer firmalarını tercih etmeniz gerekiyor.Havaş otobüsüyle gitmek istiyorsanız otobüslerin dolması için belli bir saat beklemeniz gerekiyor.Fakat beklemek istemiyor hemen otelinize ulaşmak istiyorsanız Dalaman Havaalanı Fethiye Transfer hizmetlerini kullanmanız gerekiyor.
 • Dalaman Fethiye Arası Transferlerinizde sizleri  Dalaman Havaalanında hiçbir bekleme yaptırmadan Fethiye Transferinizi Gerçekleştiriyoruz.
 • Martı Transfer Farkıyla Fethiye Taksi Transferinizde Herhangi bir ön ödeme yapmadan Online Fethiye Dalaman Havalimanı Transferi Veya Dalaman Fethiye özel Taksi Transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
 • Fethiye Dalaman Transfer fiyatlarımızda Otopark ve KDV Dahildir.
 • Dalaman Havaalanı Transfer firmaları ve Dalaman Havalimanı Taksi firmaları arasında Martı Transfer öncü firmadır.
 • Dalaman taksi Transfer firmamız ekonomik fiyatlara kaliteli , konforlu ve güvenilir fethiye özel ulaşım hizmetleri
 • Fethiye Transferlerinizi çift yönlü olarak gerçekleştirmekteyiz.( Dalaman Havaalanı Fethiye ulaşım-Fethiye Dalaman Havaalanı)
 • Fethiye Özel Ulaşım Taksi Transfer Servis Hizmetlerimizi A1-D2 VE TÜRSAB Belgeli araçlarımızla yapmaktayız.
 • Dalaman Fethiye transferinizde sizleri gidecek olduğunuz konuma kadar bırakıyoruz.Fethiye ‘ deki en fazla transfer hizmeti sağladığımız bölgeler arasında; Hillside Otel Özel transfer,Ece saray marina transfer,Majesty club tuana otel,çalış transfer,ovacık transfer,yacht classic otel transferi,ölüdeniz transfer,kabak koyu transfer,faralya koyu ulaşım,liberty lykia otel transfer,likya World otel ulaşım gibi istediğiniz tüm bölgeye ve noktaya transfer hizmetimiz  mevcuttur.

Ekonomik Dalaman havaalanı transfer hizmetlerinden nasıl yararlanabilirim?

İster iş seyahati için isterseniz tatil amaçlı olsun en önemli ulaşım araçlarından biri uçaklardır. Yolculuk sonrası istediğiniz yere ulaşmak için ise havaalanı transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz. Dalaman havalimanı taksi transfer hizmetlerinden yararlanarak hem ekonomik fiyatlarla dalaman özel transferinizi sağlar hem de profesyonel ekiplerle istediğiniz noktaya en kolay ve konforlu şekilde ulaşmış olursunuz.

 • Dalaman Havaalanı ucuz transfer hizmetlerinden yararlanmak için seçeceğiniz transfer firmasının tüm referanslarına ve hizmet kalitesine dikkat etmeniz gerekir.
 • Ekonomik ve konforlu Dalaman Havaalanı Fethiye Ekonomik Transfer hizmetlerinden yararlanarak ister iş seyahati isterse tatil amaçlı geldiğinizde gideceğiniz noktaya en konforlu ve ucuz şekilde gidebilirsiniz.
 • İsterseniz binek araçlarla isterseniz vip minibüs araçlarla kişi sayınıza göre araçlarımızdan yararlanarak isterseniz havaalanından evinize, otelinize, tatil köyüne gidebilir ya da bulunduğunuz noktadan havaalanına transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fethiye  Transfer araçlarında bebek/çocuk koltuğu var mıdır?

Dalaman Transfer hizmeti her zaman kişiyi memnun etmek, konforunu ve rahatını sağlayarak bir yerden bir yere ulaşmasını sağlamaktır. Dalaman havalimanından gitmek istediğiniz noktaya Dalaman havalimanı Fethiye Transfer hizmetlerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Bunun için kalite ve profesyonelliğinden ödün vermeyen, yılların birikimini hizmetlerine yansıtan firmamızdan yararlanarak yapabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz araçlarımızda her türlü konfor ve güvenlik konusu sağlanmıştır.

Dalaman Fethiye Transfer Ödeme şekli nasıl yapılabilir?

 • Havalimanı transfer hizmetlerinde ödeme şekli kişiler için önemlidir.
 • Özellikle bütçeye uygun ve kişilere ödeme kolaylığı sağlayan kredi kartı ve nakit olarak gerçekleştirilebilir.
 • Firmamızın uyguladığı fiyat politikası her zaman ekonomik ve bütçeye uygun şekildedir.
 • Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellik kapsamında Dalaman havalimanı transfer hizmetlerimizde otopark ve kdv fiyatlarımıza dahildir.

Birçok kişi havalimanı transfer hizmetlerini kullanırken daha konforlu ve avantajlı yolları denerler. Bunun için özellikle tatil beldelerinde transfer hizmetleri çok önem taşır. Firmamızın farkını yaşamak ve en ekonomik, en kaliteli ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için Dalaman havalimanı Fethiye taksi transfer hizmetlerimizi alabilirsiniz. Bunun için www.dalamanhavalimanitransfer.com  sitemizi inceleyerek en kaliteli ve profesyonel hizmetlerimiz için rezervasyon yapabilirsiniz.

Dalaman Havaalanı transferinde alacağınız hizmetlerin kalitesi ve profesyonelliği çok önemlidir. Ulaşmak istediğiniz yere hem rahat ve konforlu hem de güvenli şekilde ulaşırsınız. Dalaman Transfer hizmetinden yararlanarak hem bütçenize uygun fiyatlarla transfer hizmetinden yararlanır hem de alacağınız vip hizmet sayesinde en rahat ve konforlu transfer hizmetini yaşamış olursunuz.

Gerek tatil amacı ile gerekse iş için Dalaman havaalanından Dalaman havalimanı transfer hizmetini kullanarak istediğiniz noktaya gidebilirsiniz.

Dalaman dan gidecek olduğunuz otelinize nasıl ulaşırım diyorsanız ekonomik fiyatlara kaliteli transfer hizmeti sağlayan Dalaman havaalanı ulaşım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

7/24 Canlı Destek 

7/24 Rezervasyon

       7/24 Hizmet

 > 0531 238 0300

 > 0541 957 7778 

 

1
Merhaba
Powered by