Dalaman Havalimanı Transferi

EKİNCİK KOYU TRANSFER

 Ekincik Koyu Transfer Ücretleri

Dalaman havaalanından Ekincik Koyu’na gitmek istediğiniz zaman en güvenli ve ekonomik transfer hizmetini Dalaman Havalimanı ekincik koyu Ucuz Transfer hizmetinden yararlanarak alabilirsiniz.Firmamızın 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak havalimanı transfer rezervasyonu yaptırabilir ve herhangi bir problemde uzman ekibimizle iletişime geçme imkanını sahip olursunuz.İstediğiniz her saatte  ve istediğiniz her bölgeye dalaman havalimanı  transfer hizmetimiz mevcuttur.www.dalamanhavalimanitransfer.com sitemizi ziyaret ederek profesyonel ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

150 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

210 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

300 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

250 TL

Rezervasyon

Ekincik  Transferi

 • Dalaman havaalanı Ekincik Koyu arası yaklaşık olarak 69 km olup Dalaman Havalimanı Ekinci Koyu taksi transfer yolculuğunuz 1 saat 16 dk sürmektedir.
 • Dalaman Ekincik koyu ucuz ulaşımlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak veya operasyonumuzu arayarak arayarak online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Ekincik Koyu Dalaman Havalimanı taksi transfer hizmetlerimi 2015 -2016 model özel vıp araçlarımızla sağlıyoruz.
 • Sizlere en kaliteli en güvenilir ekincik koyu dalaman transfer hizmetleri sağlayabilmek için firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 ve TÜRSAB belgeli özel vıp araçlarımızla transfer hizmeti sağlıyoruz.
 • Dalaman ekincik Koyu ekonomik transferlerinizde dalaman havalimanı çıkış kapısında isminiz ve soyisminiz yazılı tabela ile güleryüzlü personellerimiz sizleri karşılıyor ve transferinizi gerçekleştirmek üzere aracınıza yönlendiriyor.
 • Ekincik Koyu Dalaman Havaalanı transfer ücretlerine otopark ve kdv dahildir.
 • Web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak yapmış olduğunuz Ekincik Koyu Dalaman Havalimanı ulaşım rezervasyonlarınız tarafımıza ulaştıktan sonra operasyonumuz tarafından incelenerek tarafınıza en kısa süre sonra dönüş sağlanacaktır.
 • Dalaman Havaalanı ekincik koyu ulaşımlarınızda çocuklarınız için firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talebinde bulunabilirsiniz.
 • Ekincik Koyu Dalaman havaalanı ulaşım hizmetlerimizi 7 gün 24 saat istediğiniz her saatte ve istediğiniz yerden ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
 • Dalaman havalimanı ekincik koyu ulaşımlarınızda en ekonomik fiyatlara en kaliteli transferlerimizle hizmetinizdeyiz.
 • Ekincik koyu dalaman ulaşımlarınızda transfer saatinizden 15 dk öncesinde aracınız transferinizi gerçekleştirmek üzere sizi hazır bekliyor.

Ekincik Koyu Transfer ücreti neye göre belirlenir?

Dalaman Havalimanından transfer hizmetleri mesafelere göre belirlenir. Gitmek istediğiniz yer havalimanına uzak ya da yakınlığına göre ve alacağınız hizmetin türüne göre ücretinde değişiklik gösterir. Ayrıca kullanılacak araç türü de fiyat da etkili olmaktadır. Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinde istediğiniz araç türüne karar verebilir ve gideceğiniz yere göre ücretlendirmelerden faydalanabilirsiniz.

 • Dalaman havalimanı ileEkincik Koyu arası 69 kilometredir. Bu mesafeyi Dalaman havalimanı Ekincik Koyu taksi transfer hizmetlerinden yararlanarak bir saat 16 dk alabilirsiniz.
 • Ayrıca özel araç hizmeti ile hem kaliteli hem de profesyonel ekipler tarafından rahat bir yolculuk ile havalimanından ekincik koyu daha rahat bir yolculuk yapmış olursunuz.
 • Havalimanında saatlerce araç beklemek ya da havalimanı yolcu taşıma araçlarını beklemek yerine daha profesyonel transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

*** Dalaman ekincik koyu ulaşımlarınızda şok kampanya.1 Mayıs tarihine kadar dalaman havaalanı transferlerinizde %10 indirim ***

7/24 Canlı Destek 

7/24 Rezervasyon

       7/24 Hizmet

 > 0531 238 0300

 > 0541 957 7778