UZMAN KADROMUZ VE ARAÇLARIMIZ İLE

UZMAN KADROMUZ VE ARAÇLARIMIZ İLE

UZMAN KADROMUZ VE ARAÇLARIMIZ İLE HER ZAMAN HİZMETİNİZDEYİZ

 

Sabrinas Haus İskelesi Bozburun Transfer

Bozburun Sabrinas Haus İskelesi Transfer Ücretleri

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

190 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

270 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

360 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

300 TL

 Rezervasyon

Dalaman Bozburun Sabrinas Haus Taksi Transfer

  • Dalaman Havaalanı Bozburun Sabrinas Haus arası 153 km olup Dalaman Bozburun Sabrinas Haus arası transferiniz 2 saat 33 dk sürmektedir.
  • Dalaman Havalimanı Bozburun Sabrinas Haus İskelesi arası transfer rezervasyonlarınız için 7/24 web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak veya operasyonumuzu arayarak online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Web  sitemizden yapmış olduğunuz Dalaman Havaalanı Bozburun Sabrinas Haus taksi transfer rezervasyonlarınız tarafımıza ulaştıktan sonra operasyonumuz tarafından incelenerek tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
  • Dalaman Havalimanı’ ndan Bozburun Sabrinas Haus Otel’e Ulaşabilmek için Dalaman Havalimanı Taksi Transfer firmalarını kullanmanız gerekiyor.Dalaman Havalimanı Bozburun arası paylaşımlı transfer veya servis taşımacığı hizmetleri mevcut değildir.Dalaman Havalimanı Bozburun Sabrinas Haus Otel Ulaşımınızı Dalaman Havaalanı özel taksi transfer hizmetlerini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Martı Transfer Farkıyla Dalaman Bozburun Sabrinas Haus ulaşımı veya Bozburun Sabrinas Haus  Dalaman Ulaşım hizmeti için sizlere 7/24 saat istediğiniz saatte ve istediğiniz  yerden ulaşım  hizmeti veriyoruz.
  • Bozburun Sabrinas Haus Otel Dalaman Havalimanı Transferiniz için saat kaçta alınmanız gerektiğini öğrenmek için operasyonumuzu arayıp uçak kalkış saatinizi vermeniz yeterlidir.
  • Dalaman Havalimanı Bozburun Sabrinas Haus Otel transfer ücretleri veya Bozburun Sabrinas Haus  Dalaman Havaalanı taksi transfer fiyatlarına OTOPARK ve KDV dahildir.
  • Dalaman Havalimanı Bozburun Sabrinas Haus özel taksi transfer hizmetlerimizi siz değerli misafirlerimize en lüks en modern en güvenilir Dalaman Taksi Transfer hizmeti sağlayabilmek için Firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 ve TÜRSAB Belgeli 2015 -2016 model VIP araçlarımızla hizmet veriyoruz.

7/24 Canlı Destek 

7/24 Rezervasyon

       7/24 Hizmet

 > 0531 238 0300

 > 0541 957 7778