Dalaman Havalimanı Transferi

Dolphin Otel Transfer

Bozburun Dolphin Otel Transfer Ücretleri

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

200TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

270 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

360 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

300 TL

Rezervasyon

Bozburun Dolphin Otel Transfer

 • Dalaman Havaalanı Bozburun Dolphin Otel arası 153 km olup Dalaman Havalimanı Bozburun Dolphin otel transferiniz 2 saat 33 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı Bozburun dolphin otel taksi transfer ücretleri veya Dalaman Bozburun transfer fiyatlarımıza OTOPARK ve KDV Dahildir.
 • Dalaman Bozburun dolphin otel özel transferlerinizde sizleri  Havalimanı çıkış kapısında isminiz ve soyismini yazılı Martı Transfer tabelasıyla güleryüzlü personellerimiz karşılıyor ve Havalimanında hiçbir bekleme yaptırmadan bozburun dolphin otel transferinizi gerçekleştirmek üzere aracınıza yönlendiriyorlar.
 • Martı Transfer farkıyla Dalaman Havaalanı Bozburun ucuz ulaşımlarınızda en ekonomik fiyatlara Kaliteli Bozburun taksi transfer hizmetleri sağlıyoruz.
 • web sitemizden yapmış olduğunuz Dalaman Havalimanı Bozburun dolphin otel taksi transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Bozburun Dolphin otel ulaşım rezervasyonunuzun teyidi için tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
 • Dalaman Bozburun dolphin otel ulaşım hizmetlerimizi siz değerli misafirlerimize en kaliteli Dalaman Havaalanı taksi transfer hizmetleri sağlayabilmek için 2015- 2016 model  özel vip araçlarımızla yapmaktayız.
 • Bozburun dolphin otel Dalaman Havalimanı transferiniz için  Bozburun ‘dan kaçta alınmanız gerektiğini  öğrenmek için operasyonumuzu arayıp uçak kalkış saatini vermeniz yeterlidir.
 • Dalaman Bozburun Dolphin otel transferi veya Bozburun Dolphin otel Dalaman Havaalanı transferleriniz için herhangi bir ön ödeme yapmadan web sitemizden veya operasyonumuzu arayarak online bozburun dolphin otel rezervasyonu yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı bozburun dolphin otel ve ya bozburun dolphin otel dalaman havaalanı transfer ödemelerinizi transfer işleminiz gerçekleştikten sonra şöforünüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Bozburun Dolphin otel transferlerimizi sizlere en güvenilir en kaliteli Dalaman taksi transfer hizmeti sağalabilmek için ulaştırma bakanlığından almış olduğumuz A1,D2 ve TÜRSAB belgeli araçlarımızla yapmaktayız.
 • Bozburun Dolphin otel Dalaman transferlerinizde herhangi bir gecikme yaşamamanız açısından Bozburun  transfer saatinizden 15 dk öncesinde aracınız Bozburun dolphin otelinizin önündesizi hazır bekliyor.

*** Dalaman Havalimanı Transferlerinize yılbaşına özel kampanya.31 Aralık 2017 tarihine kadar olan tüm dalaman havaalanı transferi rezervasyonunuzda %15  indirim ***

7/24 Canlı Destek 

7/24 Rezervasyon

       7/24 Hizmet

 > 0531 238 0300

 > 0541 957 7778