Dalaman Havalimanı Transferi

bozburun yat marina transfer

Bozburun Yat Marina Transfer Ücretleri

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

200 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

270 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

360 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

300 TL

 Rezervasyon

Bozburun Yat Marina Transfer

  • Dalaman Havalimanı Bozburun Yat Marina arası yaklaşık olarak 153 km olup  Dalaman Havaalanı Bozburun Yat Marina Taksi Transferiniz 2 Saaat 33 dk sürmektedir.
  • Dalaman Bozburun yat marina özel transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak veya 7/24 açık hatlarımızı arayarak online Bozburun transfer rezervasyonu yaptırabilirsiniz.
  • Dalaman Havalimanı Bozburun Yat Marina transfer ücretleri veya Bozburun Dalaman Havalimanı Transfer fiyatlarınıza KDV ve OTOPARK Dahildir.
  • Bozburun Yat Marina özel taksi transferleriniz için 7/24 arayarak veya web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak online Bozburun Taksi Transfer rezervasyonu yaptırabilirsiniz.
  • Dalaman Havaalanından Bozburun Yat Marina ‘ya en kolay nasıl ulaşabilirim diyorsanız ? Dalaman Havalimanından Bozburuna ulaşabilmek için Dalaman Havalimanı Taksi Transfer firmalarını kullanmanız gerekiyor.Dalaman Bozburun arası paylaşımlı transfer veya servis hizmetleri yoktur.Dalaman Havalimanı Bozburun Yat Marina Ulaşımınızı özel taksi transfer hizmetlerimizden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Dalaman Havalimanı Bozburun Yat Marina  ekonomik Ulaşım hizmetlerimizi siz değerli misafirlermize en güvenli,en konforlu,en modern Dalaman Bozburun Yat Marina Taksi hizmetleri sağlayabilmek için Ulaştırma bakanlığından almış olduğumuz A1,D2 Ve TÜRSAB belgeli araçlarımızla yapmaktayız.
  • Bozburun Yat Marina Dalaman Havaalanı Transfer Saatinizi öğrenmek için operasyonumuzu arayarak uçak kalkış saatinizi vermeniz yeterlidir.
  • Dalaman Bozburun Yat Marin Özel taksi transfer tarihinizden 1 gün öncesinde operasyonumuzu sizleri arayarak Bozburun Yat Marin transferinizi tekrardan teyid edecektir.

*** Dalaman Havalimanı Transferlerinize yılbaşına özel kampanya.31 Aralık 2017 tarihine kadar olan tüm dalaman havaalanı transferi rezervasyonunuzda %15  indirim ***

7/24 Canlı Destek 

7/24 Rezervasyon

       7/24 Hizmet

 > 0531 238 0300

 > 0541 957 7778