UZMAN KADROMUZ VE ARAÇLARIMIZ İLE

UZMAN KADROMUZ VE ARAÇLARIMIZ İLE

UZMAN KADROMUZ VE ARAÇLARIMIZ İLE HER ZAMAN HİZMETİNİZDEYİZ

 

Aktur Sitesi Transfer

Aktur Tatil Sitesi Transfer Ücretleri 

   

binek

BİNEK

1-4 KİŞİ

180 TL

trans

MİNİBÜS

4-7 KİŞİ

260 TL

crafter

MİNİBÜS

6-13 KİŞİ

320 TL

trans

VİP-ARAÇ

4-7 KİŞİ

290 TL

 

Rezervasyon

                                                                                      

Dalaman Aktur Tatil Sitesi Taksi Transfer 

 • Dalaman Havalimanı Aktur Tatil sitesi arası 144 km olup Dalaman Havaalanı Aktur Tatil sitesi transferiniz 2 Saat 7 Dk Sürmektedir.

 • Dalaman Aktur Ttail Sitesi  Transferlerinizde siz değerli misafirlerimize  en güvenilir en kaliteli en lüks Aktur Transfer hizmeti sağlayabilmek için  Firmamızın ulaştırma bakanlığından almış olduğu A1,D2 ve TÜRSAB belgeli araçlarımızla En güvenilir Aktur Dalaman  Havaalanı Transfer  Hizmetleri sunmaktayız.
 • Dalaman Havalimanı Aktur   Tatil Sitesi Taksi  Transfer rezervasyonlarınızda  Havalimanı çıkış kapısında Güleryüzlü personellerimiz isminiz ve soyisminiz yazılı Martı transfer tabelasıyla Karşılama yapıyor.Sizlere Dalaman Havalimanında herhangi bir bekleme yaşatmadan Aktur Tatil Sitesi özel Taksi Transferinizi gerçekleştirmek üzere aracınıza yönlendiriyorlar.
 • Dalaman Aktur Tatil Sitesi Ulaşımlarınızda veya Aktur Dalaman Havalimanı Transferlerinizde herhangi bir ön ödeme yapmadan web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak veya  7/24 operasyonumuzu arayarak online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Aktur Tatil Sitesi Dalaman arası Transferleri hakkındaki sorularınızı operasyonumuzu arayarak veya web sitemizden canlı destek yardımıylaAktur Tatil sitesi Dalaman Havalimanı Transferi hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • Aktur Tatil sitesi transferlerinizde en ekonomik fiyatlara kaliteli Dalaman Havalimanı transfer hizmeti almak istiyorsanız web sitemizi ziyaret ediniz.
 • Dalaman Havaalanından Aktur  tatil sitesine ulaşabilmel için Dalaman Havaalanı Transfer firmalarınız kullanmanız gerekiyor.Dalaman Taksi Transfer firmaları Arasında Martı Transfer öncü firmalar arasında yer almaktadır.
 • Aktur Tatil sitesi Dalaman Transfer rezervasyonlarınızı herhangi bir saat sınırlaması olmaksızın web sitemizden veya operasyonumuzu 7/24 arayarak Aktur Transfer rezervasyonu yaptırabilirsniz.
 • Web sitemizden rezervasyon formunu dolrarak  yapmış olduğunuz Dalaman Aktur Transferi veya Aktur Dalaman Halimanı taksi transferleriniz opersyonumuz tarafından incelendikten sonra tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Aktur Tatil Sitesi ‘ne  en kolay nasıl ulaşırım?

Datça Aktur tatil sitesi  yurdumuzun en güzel tatil yörelerinden biridir. Aktur’a  en kolay Dalaman Havaalanı Aktur  Ekonomik Transfer hizmetlerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Dalaman Havaalanında beklemeden aracınız rezervasyon yaptırdığınızda istediğiniz saatte sizi kapıda bekler. Adınıza yazılmış tabela ile profesyonel ekibimiz sizi bekler ve istediğiniz noktaya hem rahat ve konforlu araçlarımızla ulaşır hem de ekonomik şekilde istediğiniz yere ulaşmış olursunuz.

Aktur’a  gitmek için en kolay hangi yolu tercih edebilirim?

 • Uçak ile Dalaman havaalanına geldiğinizde Aktur’a  gitmek için kullanabileceğiniz en uygun dalaman  transfer hizmeti Dalaman Havaalanı Aktur  Ucuz  taksi Transfer
 • Alacağınız Dalaman Havaalanı taksi  transfer hizmeti sayesinde havaalanından istediğiniz noktaya en rahat ve konforlu şekilde ulaşırsınız.
 • Rezervasyon yaptırdığınızda istediğiniz saatte havaalanının kapısından alınır ve özel şoförlü araçla istediğiniz noktaya ulaşırsınız.

7/24 Canlı Destek 

7/24 Rezervasyon

       7/24 Hizmet

 > 0531 238 0300

 > 0541 957 7778